Merhaba, ben Fatih DEDECAN. Rize’nin Ardeşen ilçesinde 1989 yılında doğdum. Meslek lisesinden (muhasebe) mezun olduktan sonra Bankacılık ve Sigortacılık programını (önlisans) tercih ettim ve mezun oldum. Şimdilerde ise eğitimimi lisansa tamamlamak hedefindeyim. AÖF/İktisat bölümü son sınıf öğrencisi olarak hayatıma devam ediyorum.

Rize’de bir hava yolu firmasına hizmet veren özel bir kurumda müşteri temsilcisi olarak görev yapmaktayım. Boş vakitlerimde kültür sanat etkinliklerine katılmaktan, futbol takımımı takip etmekten, bisiklet sürmekten, kamp yapmaktan ve kişisel gelişim üzerine hazırlanmış kaynakları incelemekten hoşlanırım.

Kendimi gerçekleştirdiğim vakit  hayatımda bir amaç olacak olan, sosyal kitlelere hitap eden, eğitici, birleştirici sosyal bir konu üzerine dernek kurmak olacak. Bunu bir araç olarak değil bir amaç olarak benimsiyorum. Birkaç yıldır üzerinde durduğum diğer bir konu ise iyi derecede lisan (İngilizce) öğrenmek var. Diğer amaçlarım arasında ise uzun vadede raflarda yerini almasını umut ettiğim bir kitabım var. Amaçlarımı geliştiriyorum, peki ya siz? Hadi başlayalım bir yerden.